В рамках міжнародної конкурсної програми короткого метру ІІІ Міжнародного кінфестивалю «БРУКІВКА» покажуть 30-хвилинний музичний короткометражний фільм італійського режисера Ніколи Аббатангело «Краса». Фільм було знято в Римі, а оригінальний саундтрек було написано у Лос-Анджелесі. «Краса» є першим італійським короткометражним м’юзиклом, в якому усі пісні були виконані та записані прямо на знімальному майданчику, а також першим італійським фільмом, змішаним з інноваційною технікою «Dolby Atmos».

Головний герой, Стік – шахрай, якого переслідує своя ж сім’я, повертається додому через двадцять років тому, що помирає батько. Але, маючи справу зі своїм минулим, він матиме магічну можливість наповнити цей, без кольору, світ красою.

Одну із головних ролей у фільмі зіграв шотландський актор Сільвестр Маккой, найбільш відомий завдяки ролі Сьомого Доктора у науково-фантастичному телесеріалі Доктор Хто, яку він виконував з 1987 до 1989, а також в одному епізоді фільму 1996 року. Також він був одним із основних претендентів на роль Більбо Беггінса у фільмі Пітера Джексона Володар перснів. Втім, він таки зіграв у цій франшизі: у 2012 у фільмі «Хоббіт: Несподівана подорож» він виконав роль Радагаста.

Нікола Аббатангело почав роботу в кіно в якості асистента і художнього керівника на знімальному майданчику. Після навчання в Нью-Йоркській кіноакадемії Нікола спробував себе в якості режисера, виконавчого продюсера і сценариста. У 2015 році він заснував свою студію «Moolmore Films».