В п’ятницю 13 вересня, о 16:00 відбудеться офіційне відкриття кінофестивалю “Бруківка” в Старій Фортеці. На червоній доріжці будуть зірки української кіноіндустрії. Серед яких і Григорій Делієв – актор, режисер, художник, музикант, художній керівник театру «Маски-шоу». У 2002 році отримав звання «Заслужений артист України», у 2009 році — «Народний артист України».

У цьому році комік-трупі “Маски” виповнюється 35 років. Незмінним керівником є Георгій Делієв. Найбільш відомі комедійним телесеріалом власного виробництва «Маски-шоу». У репертуарі трупи також програми пантоміми та клоунади, низка комедійних театральних постановок. У співпраці з Одеською Студією Мультиплікації комік-трупа створила анімаційний серіал «Маски-шоу» та анімаційний проект «Тітонька Сова».

Також, 13 вересня о 19:00 Григорій Делієв, разом із продюсером Володимиром Нагорним розповідатимуть про майбутній фільм “БанДіти”, над яким вони спільно працюють.

Стрічка про директора невеличкого дитячого будинку Сан Санича, який тримає дітей під постійною опікою, вважаючи, що без нього вони обов’язково потраплять у біду. І раптом біда стається з ним – він потрапляє до лікарні, у цей же час дитячий будинок закривають через аварійний стан. Діти-сироти вирішують взяти справу у свої руки, для чого створюють банду і наважуються на авантюру з метою змусити недоброякісного мецената допомогти з ремонтом дитячого будинку.

А 14 вересня, в суботу, творча зустріч із Грогорієм Делієвим та презентація стрічки “Одеський підкидьок”.

Головні ролі у стрічці за мотивами пʼєси Георгія Голубенка виконали Георгій Делієв, Борис Барський і Наталя Бузько. Також у фільмі зіграли Олександр Постоленко, Ірина Токарчук, Тетяна Іванова, Валерій Чигляєв, Віктор Андрієнко, Володимир Ямненко.

За сюжетом, ексцентричний і бездітний одеський художник, сер Пінхус, який мріє про онуків, вирішує для початку усиновити дорослого сина. І знаходить на цю роль Аркашу, 50-ти річного бовдура, який звільнився з колонії і працює у будинку малятка кочегаром. Це класична комедія положень і одночасно комедія персонажів, весела і трохи сумна історія про Одесу і одеситів, таких різних, але в чомусь схожих.