Експериментальну короткометрівку переможця премії «ОСКАР» покажуть на кінофестивалі «БРУКІВКА»

В рамках Кам’янець-Подільського кінофестивалю покажуть експериментальний чорно-білий фільм «Світла Матерія» австрійського режисера Віргіла Відріха, який в 2002 році отримав «ОСКАР» за кращий короткометражний фільм «Копіювальна контора».

«Світла Матерія» – чорно-білий фільм, який дозволяє побачити кольори. Спочатку ледь помітні, перші димні спалахи, які безперервно робляться яскравішими і інтенсивнішими протягом п’яти хвилин. До кінця вони стають стакатом світлих і темних подразників, які викликають у слухачів психоделічні кольорові враження. “Світла матерія” використовує фізіологічне явище, де швидка зміна від світлого до темного викликає сприйняття кольору в мозку без обходу через рецептори кольорового зору в оці. «Ви побачите моделі, де їх немає. Те, що ви бачите, не на екрані, а продукт рецепторів у вашому мозку!» – пише режисер.

Віргіл Відріх, народився в 1967 році в Зальцбурзі, став лауреатом понад 130 міжнародних нагород, включаючи номінацію “Оскар” за короткий метр “Копіювальна контора”. Його останнім фільмом є “Ніч 1000 годин” (2016). У 2018 році він зрежисував свій перший музичний кліп “Nena & Dave Stewart: Be my Rebel” і випустив експериментальний короткий “Light Matter”.

Більше інформації про фестиваль за посиланнями:

https://www.facebook.com/brukivkafest

https://brukivkafest.com

https://instagram.com/brukivkafest

https://twitter.com/brukivkafest