Показ та зустріч із командою кінострічки відбудеться 14 вересня, в суботу, о 12:00 у Новій Східній башті Старої Фортеці.

Фільм розповідає про Миколу Рушковського – ураїнського театрального актора. Театрального педагога, одиного з найвідоміших у Східній Європі. Народного артиста України. Учасника Другої світової війни. Микола Миолайович закінчив Школу-студію імені В. І. Немировича-Данченка при МХАТі (випуск 1952р.). Був актором Київського російського драматичного театру імені Лесі Українки з 1951р, професором Київського державного інституту театрального мистецтва ім. І.Карпенка-Карого. З 1963р. випустив 13 акторських наборів. Один із засновників театральної премії «Київська пектораль», Нового драматичного театру на Печерську, Майстерні театрального мистецтва «Сузір’я».

Пішов з життя у віці 93 років за 4 місяці до завершення роботи над фільмом, після травми, отриманої під час вистави.

Його шлях не був простим. Його ім’я стало знаком якості в акторському світі. Ті, кому пощастило стати його учнями, називають себе «Рушковцi»

Доля актора непередбачувана. Як досягти успіху в професії і при цьому не втратити себе, залишатися чоловіком, бути прикладом для наслідування багатьох поколінь акторів, які називають тебе Папою?

Людина-легенда театру Микола Рушковський, його учні і партнери, провідні актори України, у фільмі про талант, майстерність, людяність і любов. 

У стрічці знімались: Микола Рушковський, Ада Роговцева, Ахтем Сеітаблаєв, Катерина Кістень, Дмитро Суржиков, Наталя Доля, Андрій Самінін, Леся Самаєва, Наталя Кудрявцева, Ігор Славинський, Валерій Легін, Андрій Білоус, Лев Сомов, Олександр Крижанівський, Олексій Лісовець, Марк Нестантінер, Олександр Гетманський, Володимир Задніпровський, Сергій Озiряний, Борис Куріцин, Сергій Сипливий, Софія Пiсьман, Костянтин Темляк, Олег Коркушко, Олександра Сизоненко, Ізабела Павлова.

Команда:

Режисер та оператор: Олександр Парфьонов

Продюсер: Валерій Голяк

Художник: Анастасія Парфьонова

Композитор: Олександр Ейне

Візуальні ефекти: Артем Белокур

Гримери: Анастасія Парфьонова, Юлія Лисенко

Фотограф: Валентина Паночек

Амбротип-фотограф: Євген Приходько

Запрошуємо всіх бажаючих переглянути стрічку про талановитого актора та педагога Миколу Рушковського, поспілкуватись з командою та подивитись фотовиставку акторів, якій знімались у фільму у суботу, 14 вересня, о 14:00 в Нову Східну башту Старої Фортеці.