13 вересня в рамках «Ночі жахів» ІІІ Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА» в одній із башт Старої Фортеці покажуть художній повнометражний фільм жахів американського режисера Тома Ботчі «Артик». Фільм розповідає про помішаного на коміксах серійний вбивцю, який займається підготовкою свого сина, щоб віддати цю справу йому. Все змінюється, коли хлопчик заманює доброзичливого незнайомця Холтона до своєї віддаленої від цивілізації ферми, погрожуючи розкрити їхні страшні сімейні таємниці.

Режисер стрічки Том Ботчі цінує темний психологічний аспект в кіновиробництві. Його історії зазвичай зосереджені навколо насильницького, особистий досвід впорскується в серце фільму. Це він сподівається використовувати, щоб додати елемент реальності, щоб спотворити погляд аудиторії. Вихований як частина єдиної родини іммігрантів в маленькому місті, його зовсім інше виховання призвело до ескапізму через творчість. В даний час він живе та працює в Лос-Анджелесі.

У головних ролях: Чейз Вільямсон («Гість», «Джон помирає в кінці», «Людина-мураха»), Джеррі Джі Анджело («Краще подзвоніть Солу», «24», «Військовий») та Лорен Ешлі Картер («Дарлінг», «Око розуму», «Імітація дівчини»).

Офіційний трейлер стрічки:

https://www.youtube.com/watch?v=xdmlUuzz3Kw

Більше інформації про фестиваль за посиланнями:

https://www.facebook.com/brukivkafest

https://brukivkafest.com

https://instagram.com/brukivkafest

https://twitter.com/brukivkafest