Старт “БРУКІВКИ” покладено: Міська рада Кам’янця-Подільського профінансує три молодіжних проекти

//Старт “БРУКІВКИ” покладено: Міська рада Кам’янця-Подільського профінансує три молодіжних проекти

Старт “БРУКІВКИ” покладено: Міська рада Кам’янця-Подільського профінансує три молодіжних проекти

a

Сьомого вересня на публічному захисті проектів в рамках конкурсу програм, розроблених інститутами громадянського суспільства і для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів Кам’янець-Подільської міської ради, виступили:

– Андрій Заєць – ГО «Творче об’єднання письменників та художників «Кам’яний острів» – з презентацією проекту «Фестиваль Кам’янець-Подільського молодіжного кіно «Бруківка»»;
– Тетяна Сметанюк – «Творче об’єднання письменників та художників «Кам’яний острів» – з презентацією проекту «ІІІ Всеукраїнський культурний форум «Кам’яний острів»»;
– Максим Ільчишин – ГО «Асоціація юристів м. Кам’янець-Подільського» – з презентацією проекту «Комунікаційна платформа «Клуб ініціативної молоді»»
– Олексій Ткачук – ГО «Федерація екстремальних видів спорту та активного відпочинку» – з презентацією проекту «Рекорд України та світу «Найдовший стрибок на мотузці з повітряної кулі».

У результаті оцінювання пропозицій, конкурсною комісією визначено переможців. Кращими запропонованими ідеями для реалізації в Кам’янці-Подільському стали проекти Андрія Зайця (460 балів), Тетяни Сметанюк (448) і Максима Ільчишина (430). Проект «Рекорд України та світу «Найдовший стрибок на мотузці з повітряної кулі»» набрав найменшу кількість балів – 420. Тож зважаючи на суму коштів, яка необхідна для виконання програми, з міського бюджету вдасться профінансувати перших три ідеї. Отож чекаємо на втілення їх у життя вже цього року!

By |2017-09-12T19:17:40+00:00September 12th, 2017|ЗМІ|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment