Перший член журі на “БРУКІВЦІ” – Анна Корж (#СУК, #ВідкритаНіч, #DOCUDAYsUA та #ГОГОЛЬfest)

Anna-Korzh

До першого Кам’янець-Подільського фестивалю “БРУКВКА” залишилось 2 місяці і ми готові Вам представити одного із членів журі – Анну Корж (“Сучасне українське кіно”). Також режисерка приїде до нас зі підбіркою кращих коротких ігрових та документальних фільмів України за 2016 та 2017 рік.

IMG_8978.jpg

Анна Корж – режисер таких фільмів як «Чорний зошит Майдану» (2014), «Дім» (2015), «На глибині» (2016), «The roots» (2016), переможниця багатьох українських та міжнародних фестивалів документального кіно (DOCUDAYs UA та КіноДОК), представляла українську кіношколу в Сербії Interaction/Interdoc-2016 (літня кіношкола документального кіно). Є програмним адміністратором фестивалю “Відкрита Ніч” і однією з кураторок документальної програми в ГО «СУК» (Сучасне Українське Кіно), випускниця Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого, кафедра режисури телебачення, майстерня Юрія Терещенка. В 2016 Анна була обрана членом студентського журі міжнародного фестивалю документального кіно «DocuDays». В цьому році Анна презентуватиме своє перше ігрове кіно – «На глибині».

ArticleImage_127267

Громадська організація СУК (Сучасне Українське Кіно) – це команда молодих українських кінематографістів, що об’єднались в лютому 2015, після подій Майдану.  СУК показує та просуває сучасне кіно молодих режисерів.

kievfashionpeople.comIMG_3456_1000x667 (1)

Серед відомих проектів організації “Сучасне українське кіно” можна виділити такі:

  • Національний фестиваль сучасного українського кіно “ЗОЛОТИЙ СУК”, який відбувається в межах міжнародного фестивалю “Гогольfest”;
  • КіноКлас – освітній проект, який відбувся в рамках фестивалю ГогольFest 2016 в форматі 50 майстер-класів за участі Планети Кіно;
  • К І Н О С Е Р Е Д А — це покази сучасного кіно, відкриті розмови, майстер-класи, живе спілкування з авторами, які створюють кіно в Україні.
  • «ОМКФ: НАЙКРАЩЕ КОРОТКО» – вперше за усю історію Незалежності, в українських кінотеатрах відбувся прокат стрічок від об’єднання молодих кінематографістів «Сучасне Українське Кіно». Кожен бажаючий міг побачити фільми, що стали переможцями головного кінофестивалю країни – Одеського міжнародного кінофестивалю.

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d блогерам подобається це: