На “БРУКІВКУ” приїде режисер першого українського фентезі “Сторожова Застава” – Юрій Ковальов!

/, Журі, ЗМІ/На “БРУКІВКУ” приїде режисер першого українського фентезі “Сторожова Застава” – Юрій Ковальов!

На “БРУКІВКУ” приїде режисер першого українського фентезі “Сторожова Застава” – Юрій Ковальов!

ORL_7870-kopyya-800x532

18 листопада на Кам’янець-Подільському фестивалі кіно “БРУКІВКА” судитиме конкурсантів та поділиться з досвідом роботи перед усіма учасниками заходу режисер першого українського фентезі “Сторожова Застава” Юрій Ковальов.

ArticleImage_116629

Фільм “Сторожова Застава”, знятий за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського, на широкі екрани вийде в жовтні 2017 року. Стрічка розповідає про сучасного школяра Віктора, який через загадковий портал часу потрапляє у минуле – на тисячу років назад.

«Сторожова Застава» – це дебютна повнометражна робота режисера Юрія Ковальова. Сценарій фільму написали Сашко Дерманський, Ярослав Войцешек і Юрій Ковальов, головні ролі виконали Даниїл Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Олег Волощенко, Олександр Комаров, Георгій Дерев’янський, Слава Красовська, Наталія Сумська, Єржан Нуримбет, Єрболат Тогузаков, Іван Денисенко.

fantasy-ukr-05-1137x664

За сюжетом, сонячне затемнення активує магічний часовий портал. Звичайний хлопець Вітько потрапляє з XXI століття на тисячу років назад, опиняючись у самому епіцентрі неймовірних подій. Його чекають небезпечна, сповнена пригод подорож, смертельні небезпеки, чорна магія, зустріч з новими друзями і справжніми героями билин – юним Олешком, могутнім Іллею та суворим Добринею. Він вступає в битву з міфічним істотами і дізнається, що таке справжня хоробрість.

Bogatyri

Проект “Сторожової Застави” став одним із переможців 5-го конкурсного відбору Держкіно, отримавши державну фінансову підтримку у розмірі 45% від загальної вартості виробництва фільму.

ALK_8686-800x474

Від 1995 року — телевізійний режисер. 1996 року з авторським проектом (режисер, сценарист) став фіналістом всеукраїнського конкурсу «Золота ера». Режисер телевізійних проектів, кліпів, реклами. Від 2005 року працює в основному як рекламний режисер. «Останній лист» — його дебютний ігровий фільм. Отримував призові місця на різноманітних фестивалях реклами.

 

By |2017-09-26T16:38:33+00:00September 26th, 2017|Без категорії, Журі, ЗМІ|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment