ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА ТА ШОРТ-ЛИСТ КІНОФЕСТИВАЛЮ “БРУКІВКА”

/, Журі, ЗМІ, Програма заходів/ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА ТА ШОРТ-ЛИСТ КІНОФЕСТИВАЛЮ “БРУКІВКА”

ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА ТА ШОРТ-ЛИСТ КІНОФЕСТИВАЛЮ “БРУКІВКА”

23192076_1708464869226648_1842081417_o

Шорт-лист Кам’янець-Подільського кінофестивалю «БРУКІВКА»

  1. Триллер «Victor» – режисерБурдейний Микола.
  2. Драма «Пошуки» – режисер Підгайний Олексій.
  3. Анімаційний фільм «Як одягалася ялинка» – режисер Боднар Сергій.
  4. Драма «Вечеря» – режисер Брилінський Денис.
  5. Драма «Нескінченний квест» – режисериАнна Бондаренко та Аліса Кузнецова.
  6. Комедія «Абонент» – режисериОксана Артеменко та Марина Артеменко.
  7. Комедія «Бабло» – режисерВолодимир Мазуренок.
  8. Триллер «Сусіди» – режисерКрива Марія Ярославівна.
  9. Жахи «Не дивись у вікно» – режисерБурдейний Микола.
  10. Історичний фільм «Шлях козака» – режисерФілатов Твeрдислав.
  11. Драма «Говори зі мною» – режисерЛесик Катерина.
  12. Драма «Єдиний шанс» – режисерКузнецова Аліса, Бондаренко Анна та Бондаренко Артем.
  13. Анімаційний фільм «Звірі» – режисер ЯсінчукТетяна.
  14. Комедія «Не менше 50 кг» – режисерАртеменко Марина.
  15. Драма «Спокута» – режисерБакум Володимир Вікторович.
  16. Триллер «Милосердя» – режисер Кормич Лев.
  17. Драма «Ейфорія» – режисериСеменюк София та Мамедов Рустам.
  18. Драма «Blind Love» – режисерЧорний Денис.
  19. Комедія «Бюджет сім’ї Чапленків» – режисерМалий Анатолій.
  20. Притча «Зсередини» – режисерБиков Олександр.
  21. Анімаційна соціальна реклама «Дякуємо за шанс розквітнути знову. Вірмени» (поза конкурсом) – Андранік Берберян та Андрій Лідаговський.

 

УСІ, ХТО НЕ ПОДАВ РОБОТИ ВЧАСНО ДО 10 ЛИСТОПАДА МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ НАДІСЛАТИ РОБОТУ ДО 15 ЛИСТОПАДА!

Image6

Список прем’єр документальних стрічок Кам’янець-Подільських режисерів:

  • документальний фільм «Портрети» – режисер Загоруйко Наталія;
  • документальний фільм «Непідкорені» – режисерСтойкова Яна;
  • документальний фільм «У полоні мистецтва» – режисер Підлужна Христина.

Позаконкурсна програма

  • Драма «Мати» – режисер Бігун В’ячеслав Степанович
  • Документальний фільм «Як тебе не любити» – режисер Бігун В’ячеслав Степанович
  • Анімаційний фільм «Монолог з Лінсі Аддаріо» – режисер Сашко Даниленко
  • Мелодрама «Особливі, бо закохані в життя» – режисер Касап Валентина
  • Документальний фільм «Останній солдат» – режисер Бігун В’ячеслав
  • Комедія «Charlie Chaplin and the ecology of Ukraine” -режисер Павук Марія
  • Комедія «Крутецька дорога» – режисер Бистрих Володимир.

 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ:

  • для місцевих та іногородніх режисерів-конкурсантів з 14 по 15 годину буде смачний фуршетний стіл;
  • усі бажаючі відвідати наш кінофестиваль з інших міст та областей/знайти житло на період заходу – пишіть нам на адресу AndriyZayets@outlook.com і з Вами зв’яжиться наш волонтер та дасть необхідну інформацію.
  • протягом дня усі відвідувачі кінофестивалю можуть безкоштовно насолоджуватися кавовими напоями, печивом та попкорном.

23192205_1708354962570972_1195547485_o

 

Програма заходів на кінофестивалі «БРУКІВКА»

Готель «7 Днів», вул. Соборна, 4, 2 поверх,

 

Локація №1. Великий конференц-зал №1

10:00 – Відкриття кінофестивалю «БРУКІВКА». Знайомство з журі та організаторами.

10:10 – Показ І-го блоку конкурсних робіт з міст Чернівці, Львів, Рівне, Миколаїв, Харків, Київ, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Чортків, Вінниця, Слов’янськ, Прилуки, Маріуполь та Кам’янець-Подільський.

Члени журі: Юрій Ковальов, Павло Лі, Дмитро Кубряк, Ольга Новікова, Сергій Житніковський, Анна Корж.

11:30 – Спілкування з режисером Юрієм Ковальовим (м. Одеса), відомим за такими проектами як: «Сторожова Застава», «Мудаки. Арабески», «Останній лист», проект «Україно, goodbye!», «Пиріг».

12:00 – Майстер-клас “Різниця та особливості роботи над кіновиробництвом та на телебачені” від Антоніни Кшановської, сценариста проектів на СТБ, Stone Village Production та магістра New York Film Academy.

12:45 – Показ ІІ-го блоку конкурсних робіт.

14:15 – спілкування з українським кіноактором Павлом Лі, відомим за такими проектами як «Правило бою», «Тіні незабутих предків», «Штольня» та «SELFIEPARTY».

14:45 – Майстер-клас із дизайнером по костюмам Антоніною Белінською, відомою за такими проектами, як календар «Щирі», серіал «Мажор», дизайн костюмів для українського кіно та телесеріалів.

15:30 – Показ кращих коротких метрів Одеського Міжнародного Кінофестивалю, спілкування з режисером Анною Корж, куратором документальної програми «Сучасного українського кіно»  (СУК), переможницею багатьох Всеукраїнських та міжнародних кінофестивалів.

17:15 – Майстер-клас із постановником трюків, режисером та актором Сергієм Житніковським, відомим за роботою над фільмом «Правило бою» та кліпами відомим українським виконавцям.

17:45 – Нагородження фіналістів кінофестивалю «БРУКІВКА»

18:00 – Показ кращих стрічок Маріупольського міжнародного кінофестивалю «КиТИ» («Кіно і ТИ»).

19:00 – спілкування з режисерами та акторами Дніпра, Харкова, Маріуполя та Віременії:

  • Ольга Новікова (м. Маріуполь) – менеджер шоу-бізнесу, PR менеджер, директор Міжнародного фестивалю «Кіно і ТИ», куратор дитячих кінофестивалів «Чілдрен кінофест» та «Єднання і толерантність» в Маріуполі, член журі МКФ «Золоте курча» (м. Київ), менеджер проектів «CINEMAHAL, керівник та продюсер телешколи «В кадрі», топ-менеджер міжнародного телепроекту «Міжнародні дитячі новини WADADA news for kids Ukraine».
  • Артем Баркудр (Єреван, Вірменія) – режисер, сценарист, режисер монтажу, продюсер, лауреат міжнародних кінофестивалів, фільм «Обійми мене міцно» відзначений як «Кращий вірменський професійний фільм» на фестивалі «CANCANOFIYEREVAN» в Єревані.
  • Наталія Огородня (м. Дніпро) – продюсер МКФ «Кіно і ТИ», сценарист та режисер. Автор та ведуча телепередач та документальних фільмів на обласному та всеукраїнському рівні.
  • Михайло Озеров (м. Харків) – актор театру та кіно, режисер кіно, лауреат міжнародних кінофестивалів, відомий акторськими роботами в телесеріалі «Нюхач 3», «Вікно життя 2», художньому фільмі «Позитивний Бандерас». Працював над кліпами для Сергія Бабкіна, Ігора Талькова, Олександра Кутикова та інших.

20:30 – прем’єри документальних стрічок від Кам’янець-Подільськийх режисерів:

  • «Портрети» – режисер Загоруйко Наталія;
  • «Непідкорені» – режисерСтойкова Яна;
  • «У полоні мистецтва» – режисер Підлужна Христина.

21:15 – Показ стрічок позаконкурсної програми.

22:00 – Урочисте закриття кінофестивалю “БРУКІВКА”.

Image1

Локація №2. Караоке-клуб «Music Hall»:

19:00 – Виступ гурту «BEKINGEM».

19:45 – Ексклюзивна прем’єра кліпів «Відпусти» та «Забери» від гурту «BEKINGEM».

20:15 – Виступ гурту «Експансія» з музичними каверами на всесвітньовідомі кіно хіти.

cropped-image3d188d0b3d0bd.jpg

 

About the Author:

Leave A Comment