Понад 500 фільмів із 62 країн за 2 тижні було надіслано на другу “БРУКІВКУ”

/, ЗМІ/Понад 500 фільмів із 62 країн за 2 тижні було надіслано на другу “БРУКІВКУ”

Понад 500 фільмів із 62 країн за 2 тижні було надіслано на другу “БРУКІВКУ”

Печать
Це неймвірно! За 2 тижні прийому робіт ІІ Міжнародного кінофестивалю “БРУКІВКА” було надіслано понад 500 короткометражних професійних та аматорських художніх фільмів.
 
Із них 63 із США, 47 із Індії, 45 з Ірану, 30 з Бразилії, 29 з Іспанії, 28 із Франції, по 19 із Великобританії та Аргентини, 15 із Туреччини, 12 з Росії та 9 з України. Також неочікувано для нас надіслали свої стрічки режисери із Перу, В’єтнаму, Уругваю, Тайланду, Танзанії, Шрі-Ланки, Південної Африки, Сінгаперу, Словакії, Непалу, Марокко, Монголії, Мальти, Північної! і Південної Кореї, Ірландії, Індонезії, Польщі, Домініканської Республіки, Колумбії, Китаю, Азербайджану, Румунії, Македонії, Пакистану, Нідерландів, Болгарії, Хорватії, Уганди, Кіпру, Словенії, Сербії, Малайзії, Косово, Бангладешу, Японії, Австрії, Філіппін, Австралії, Мексики, Нігерії, Іраку, Греції, Швеції, Єгипту, Ізраїлю, Португалії, Бельгії, Німеччини та інших країн.
 
Нагадуємо, що з 22 по 24 червня 2018 року в Кам’янці-Подільському повноцінно відбудеться вже ІІ Міжнародний Кінофестиваль “БРУКІВКА”, на який ми зберемо якомога більше діячів у сфері кінематографу та поцновувачів сучасного українського і світового кіно!

Дізнатись про умови участі, призи та подати свій фільм можна через міжнародну американську кінофестивальну площадку Film Free Way:
https://filmfreeway.com/BRUKIVKAFest

Або німецьку кінофестивальну площадку Film Festival Life:
https://www.filmfestivallife.com/BRUKIVKA-International-Short-Film-Festival

Також з України можна подати свої роботи традиційним способом – через наш офіційний сайт:
https://brukivkafest.com/festival/

By |2018-01-17T09:50:58+00:00January 17th, 2018|Без категорії, ЗМІ|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment