На “БРУКІВЦІ” відбудеться прем’єра фільму “Project Alpha”

/, Програма заходів/На “БРУКІВЦІ” відбудеться прем’єра фільму “Project Alpha”

На “БРУКІВЦІ” відбудеться прем’єра фільму “Project Alpha”

Покликання – це документальний повнометражний фільм про успішних молодих українців, які, попри всі страхи та стереотипи, довели, що досягнення успіху в улюбленій справі можливе. Метою фільму є показати українській молоді, що будь які перешкоди можна подолати. У світі, де кожний має таку силу змінити щось важливе в своєму житті, проте лінується зробити лише перший крок, ми звинувачуємо обставини, суспільство, тільки не себе. Уявіть, наскільки яскравим змогло б стати ваше життя, якби кожне ваше бажання щось робити не зникало при думці, що нічого не вийде. Якби кожна ідея втілювалася в життя, оминаючи стереотипні упередження.

1-scene.00_02_01_23.Still010

Режисер та сценарист документальної драми Пуздряк Станіслав. Оператори: Дмитро Савченко, Пуздряк Станіслав та Тарас Лащак.

Актори: Максим Казачков, Мирослава П’єцова, Іван Михайлюк, Денис Комлєв, Валентин Угрин, Денис Чук.

Музика: Sasha Boole та Владислав Бабюк.

Композитор. Денис Бродовський.

48701482

Режисер розповідає, вирішив створити кінострічку, коли помітив, що молоді люди проводять роки на роботі, яка приносить їм мінімум задоволення й заробітку. “Поспілкувавшись з десятками друзів і знайомих, дійшов висновку, що більшості просто не вистачає часу мріяти, ставити цілі і розвивати власні амбіції. Наразі я маю величезну амбіцію — пролити хоча б трохи світла на весь спектр наших можливостей. Довести на реальних прикладах, що все, що ми здатні уявити, реальне”, — розповідає відеограф журналістам ІА “А.С.С.”

maxresdefault

У зйомках документальної частини фільму брали участь: солістка гурту Onuka Наталя Жижченко, український блюзмен Sasha Boole, власник мережі супермаркетів, який кілька разів ставав банкротом Максим Дем’ян та інші українці.

im-pokl

Бюджет фільму склав $2000. Значну частину роботи автор стрічки виконував самостійно. Зйомки проводили в 5 містах: Чернівцях, Києві, Одесі, Львові та Копенгагені.

Раніше стрічка виробництва “Rebel Monkey Production” мала назву “Покликання”. Перший трейлер 2017 року:

By |2018-02-08T15:18:17+00:00February 8th, 2018|Без категорії, Програма заходів|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment