Який кінофестиваль в Україні без кам’янчанки Катерини Мізіної?

/, Журі, ЗМІ, Програма заходів/Який кінофестиваль в Україні без кам’янчанки Катерини Мізіної?

Який кінофестиваль в Україні без кам’янчанки Катерини Мізіної?

Katya2
Талановита кам’янчанка Катерина Мізіна відвідає ІІ Міжнародний кінофестиваль “БРУКІВКА” у якості члена журі конкурсної програми короткого метру та познайомить нас із своїми новими продюсерськими роботами.

Якщо коротко про Катю, то вона ведуча та журналіст “hromadske.tv”, “Громадське Культура”, виконавчий продюсер «Орел и Решка.Шопiнг» (2014), співпродюсер та дистрибютор в Україні та світі документального фільму “Добровольці Божої Чоти” (реж. Л. Кантер, І. Ясній), організатор фестивалю «АРТзХАТ», PR-менеджер фестивалю «ХЛІБ» на мистецькому хуторі Обирок, співорганізатор фестивалю документального театру в «Document. International Theatre Festival», засновник арт-простору «Хутір Гойч», куратор міжнародних проектів європейської програми Erasmus+, приклала руку до PORTO FRANKO, Формація NOVA OPERA, програмний директор афро-етнічного фестивалю «Мама Африка»,  тренер з відеомейкінгу у різних освітніх проектах України та Європи. І це частинка того, що можна про неї розповісти.
10-16

Цікавий факт – Катерина зняла свою дипломну програму для КНУТКіТ ім. І.К. Карпенка-Карого в Африканській країні Нубія і заслужено отримала червоний диплом. Більше про її пригоди читайте тут: http://www.autotravel.ua/articles/divchyna-afryka-kat-mizina/

d1e06dc-20

Останньою продюсерською роботою Катерини є документальний фільм “МІФ”.

Документальна стрічка розповідає про життя та загибель на Донбасі Василя Сліпака – українського оперного співака. У нього була успішна кар’єра на оперних сценах, він жив у Франції 19 років. А коли на сході України розпочалася війна, поїхав на Донбас добровольцем. У червні 2016 загинув у бою від кулі снайпера в районі Світлодарська. Стрічку з лютого місяця можна подивитись в кінотеатрах України.

Афіша вектор

About the Author:

Leave A Comment