В рамках конкурсної програми покажуть чорну комедію Сергія Пудіча “CRABGIRL”

/, ЗМІ, Програма заходів/В рамках конкурсної програми покажуть чорну комедію Сергія Пудіча “CRABGIRL”

В рамках конкурсної програми покажуть чорну комедію Сергія Пудіча “CRABGIRL”

Crabgirl4

В рамках конкурсної програми короткого метру ІІ Кам’янець-Подільського Міжнародного кінофестивалю “БРУКІВКА” в номінації “Професійний фільм” презентують чорну комедію одеського режисера Сергія Пудіча, переможця фестивалів «Molodiya Festival» та «Iнший погляд», під назвою “Crabgirl”.

Crabgirl

Коли маленький краб стоїть на шляху справжнього кохання

За синопсисом головний герой, незайманий хлопець, не зміг умовити свою дівчину зайнятися сексом у день свого 23-річчя. Поставивши ультиматум їхнім стосункам, він виявляє неймовірну причину, яка насправді стоїть за її відмовою. Джек – 23-річний незайманий хлопець, який розраховував нарешті зайнятися сексом зі своєю дівчиною Несті у день свого народження.

Crabgirl_still_9

Після чергової відмови Джек не витримує та починає емоційну сварку з Несті, у перебігу якої розповідає про всі знущання, яких йому довелося зазнати через свою незайманість. Несті аргументує відмову своїм походженням, через яке не може займатися сексом до весілля, але після емоційної промови Джека вона починає сумніватися – та замикається у туалеті. Джек чує, як Несті благає когось дати їй спокій. Він влаштовує їй допит і змушує зізнатися у неймовірній обставині, яка насправді є причиною її відмови. Чи зможе Джек подолати всі перешкоди, докопатися до істини, врятувати свою кохану та нарешті позбутися незайманості?

Crabgirl2

Свою роботу на фільмом Сергій Пудіч коментує так:

– Мабуть, символічним є те, що від ідеї до появи фінального варіанту сценарію пройшло 9 місяців, тому що «Crabgirl» для мене – як маленька дитина. Спочатку ідея була схожою просто на злий жарт, який я розповідав друзям. Та на мій превеликий подив, усім подобалося! Всі друзі навіть на етапі ідеї просили мене зняти цей фільм, неодмінно показати їм, коли буде готово. Я був у розпачі: ідея ж цілком божевільна! Тоді я сів та довго й болісно писав сценарій. Поділився з друзями першим начерком: знову всім подобається! Ми розпочали допрацьовувати, обмірковувати кінематографію та давати на перевірку знайомим американцям (фільм англійською мовою). Та ось сценарій готовий.

Sergiy_Pudich_4

Пошук чарівних акторів і збір іскристої команди, заробляння грошей на продакшн і дистрибуцію, пошук місця, вибір кольору, світла та декорацій – все це відібрало близько шести місяців, які залишили неймовірно приємні спогади від роботи з насправді високими професіоналами кіноіндустрії. Та от фільм знятий – і розпочався найцікавіший процес постпродакшну.

IMG_4030

Все було б дуже добре, але після фокус-груп всякчас випливала якась дрібниця, яку хотілося поліпшити, зі словами: «Не можна, щоб у такому шикарному фільмі була бодай єдина безглузда помилка!». Так минуло ще півроку, і на початку 2018-го ми дійшли кінцевого варіанту. Ми твердо вирішили, що вже час показувати фільм світові.

IMG_3988

Для мене це не просто надзвичайна комедія, це фільм із глибокою філософією. Щоразу під час показу фільму я виявляю, що глядачі сміються з різних моментів… І це прекрасно! Кожен глядач знаходить у ньому щось смішне, щось філософське, щось дивне. Я дуже пишаюся нашою роботою над цією картиною та раджу всім її подивитися. Ви обов’язково отримаєте порцію доброго гумору, будуть приводи для сміху та величезний пласт інформації для обговорення та роздумів.

Sergiy_Pudich_2

Сергій Пудіч – режисер реклами та кіно з Одеси, Україна. За освітою – магістр політичних наук та бакалавр психології. 2010 року почав знімати соціальну та комерційну рекламу, його ролики перемагали у різних загальноукраїнських і міжнародних конкурсах та фестивалях. 2012 року він започатковує кінокомпанію «EasyLivingFilms», яка спеціалізується на виробництві соціальних стрічок.

У 2015-му за підтримки посольства Німеччини він зняв свій перший короткометражний фільм «Замовлення» на антикорупційну тему. У 2016-му відбулася прем’єра повнометражного документального фільму «Симфонія живопису Вадима Кучера-Куцана» у стінах Одеського національного театру опери та балету, а також короткометражного фільму жахів «Hunters for Metal» у Нью-Йорку.

Magnets

Наприкінці 2017 року після року роботи над сценарієм завершив виробництво короткометражної чорної комедії «Crabgirl», фестивальна дистрибуція якої розпочалася у лютому 2017 р. у Венесуелі. Володар звання «Режисер року» у 2016 та 2017 роках у межах премії «Творча молодь Одещини», багаторазовий фіналіст та переможець фестивальних конкурсів соціальної реклами « Molodiya Festival» та «Iнший погляд».

Crabgirl3

By |2018-05-04T08:42:24+00:00May 4th, 2018|Журі, ЗМІ, Програма заходів|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment