Українська акторка, режисер та кліпмейкер Олена Алимова представить свій фільм “Діалоги”

/, Журі, ЗМІ, Програма заходів/Українська акторка, режисер та кліпмейкер Олена Алимова представить свій фільм “Діалоги”

Українська акторка, режисер та кліпмейкер Олена Алимова представить свій фільм “Діалоги”

Изображение5

В рамках конкурсної програми професійних короткометражних фільмів ІІ Міжнародного кінофестивалю “БРУКІВКА” 23 червня в Кам’янці-Подільському (Міський будинок культури) українська акторка, режисер та кліпмейкер Олена Алимова представить свій фільм “Діалоги” (“Dialogues with…”).

Изображение15

За сюжетом головна героїня Маша працює офіціанткою в кафе, власником якого є Чеслав. Пізніше Маша дізнається, що саме кафе та його відвідувачі дуже незвичні.

e30900d14b-poster

Alimova

Олена Сергіївна Алимова — українська акторкарежисер, кліпмейкер. Відома за роллю Катерини у скетчкомі «Коли ми вдома».

Режисер фільму «Красива жінка» (2012, частина кіноальманаху «Україно, goodbye!»). 2009 року знялася в рекламі, присвяченій боротьбі зі снідом.

У 2006 році закінчила КНУКіМ, факультет режисура кіно і телебачення, майстерня Р. Н. Ширмана. Починала зі зйомок в кліпах у відомого режисера Алана Бадоєва. З 2000 року знімається в кіно. Першою значимою роботою став 90-серійний телефільм «Джамайка», в якому вона зіграла Інгу Самгін, дочка головних героїв. Її героїня дочка багатих батьків, їй 18 років, вона — дурна блондинка, яка поступово набирається життєвого досвіду і розумнішає. Акторці найбільше запам’ятався фільм «Прикольна казка», в якому вона грала принцесу Нещасного королівства. «Ми знімали в Естонії, в знімальну команду увійшли як українські, так і естонські учасники. Це дуже добра казка, знята в хороших традиціях радянського кіно», — згадувала Олена.

Изображение3

Успіхом у глядачів користується скетчком «Коли ми вдома», в якому вона з 2014 року виконує роль безтурботної блондинки, манікюрниці Каті . Її героїня — молода дівчина, яка захоплена тільки собою.

Изображение4

Реалізувала себе як режисер. В її активі короткометражні фільми «Лавсторі» і «Красива жінка». Стрічка «Красива жінка» стала призером Одеського кінофестивалю 2012 року, учасником «New York film festival 2013», «Кіношок Анапа» і «Кінофестивалю в Белграді».

_4_rJ2DGLn

About the Author:

Leave A Comment