Кінофестивальна дистрибюторська організація “LETTER to FEST” подарує спеціальний серифікат кращій стрічці фестивалю!

/, ЗМІ/Кінофестивальна дистрибюторська організація “LETTER to FEST” подарує спеціальний серифікат кращій стрічці фестивалю!

Кінофестивальна дистрибюторська організація “LETTER to FEST” подарує спеціальний серифікат кращій стрічці фестивалю!

Изображение7

Кінофестивальна дистрибюторська організація “LETTER to FEST”, яка займається просуванням та дистрибуцією фільмів на різних українських та міжнародних кінофестивальних майданчиках та допомагає режисерам потрапити на них, обератиме кращий художній фільм ІІ Міжнародного кінофестивалю “БРУКІВКА” та нагородить спеціальним сертифікатом, який допможе безкоштовно подати фільм на 20 потужних фестивалів!

article-0-1D66439300000578-396_964x748

За кілька років співпраці із “LETTER to FEST” фільми режисерів отримали до 200 нагород на міжнародних кінофестивалях та понад 600 селекцій. Вони займаються підбором фестивальної стратегії фільму, складають списки фестивалів для кожного окремого фільму з врахуванням побажань автора, займаються розсилкою фільму на фестивалі (подача заявки, відправка дисків та інших матеріалів), ведуть листування з фестивальними відбірниками, розміщують інформацію по фільм на сайті з постійним оновленням новин про успіхи фільму. 

Також, що дуже важлив, “LETTER to FEST” робить переклад інформації на англійську мову, виготовлення DCP копії фльму, створення трейлеру до фільму та виготовлення англійських субтитрів.

Детальніше про наший партнерів читайти за посиланням:  http://lettertofest.wixsite.com/lettertofest

By |2018-05-05T13:07:17+00:00May 5th, 2018|Журі, ЗМІ|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment