Польський пост-апокаліптичний фільм “PM 2.5” на екологічну тематику покажуть на “БРУКІВЦІ”

/, Журі, ЗМІ, Програма заходів/Польський пост-апокаліптичний фільм “PM 2.5” на екологічну тематику покажуть на “БРУКІВЦІ”

Польський пост-апокаліптичний фільм “PM 2.5” на екологічну тематику покажуть на “БРУКІВЦІ”

Фільм польського режисера Петра Бедрона на жанрі пост-апокаліпсис покажуть на Кам’янець-Подільському кінофестивалі “БРУКІВКА”. У головній ролі Павел Дельонг, сталкер, який намагається вижити в одному із пост-апокаліптичних міст Польщі.

Изображение11

Одного дня людина намагається вижити в пост-апокаліптичному місті в Польщі …

Павел Дельонг відомий за роллю Долека Горовіцца в художньому фільмі Стівена Спілберга “Список Шиндлера” та головною роллю Марка Вінція в драмі польсько-американського виробництва “Камо грядеши” від телеканалу HBO та польської кіностудії “КАДР”. Також у фільмографії актора є такі стрічки як “Вікінг” (Росія, 2017), “1812: Уланська баллада (Білорусь, Польща, Россія, Чехія, 2012) та “В червні 41-го” (Білорусь/Росія, 2008) в ролі Отто Регнера.

MV5BZjE5OGNmZTctMGQ3Ni00YzM1LTk0MjYtNmZmYzUzMjM5MjFjXkEyXkFqcGdeQXVyNzk2OTk2NDk@._V1_SX1777_CR0,0,1777,832_AL_

А режисера Петра Берона можна впізнати в ролі героя Джо у польському військово-драматичному фільмі “Місто 44”, який знятий Яном Комасою. Прем’єра стрічки в Україні відбулась 21 липня 2016 року на Одеському міжнародному кінофестивалі. Фільм розповідає про хлопця Стефана, який через приниження з боку німців-окупантів, вступає до лав польської Армії Крайової.

Изображение13

Петро Бедрон

Сценаристом та продюсером виступив Артур Мічалик. Бюджет стрічки склав 10000 польських злотих.

Автори пост-апокаліптичної стрічки “PM 2.5” кажуть, що проблема забрудненого повітря в польських містах досягла критичного рівня. Уряд Польщі повністю нехтує цією сітуацією. Польскій міністр охорони здоров’я в своїх висловлюваннях в ЗМІ стверджував, що немає приводів для паніки, а смог – це лише теоретична загроза.

Изображение12

Згідно Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) 33 з 50 міст Європейського Союзу з найвищою концентрацією шкідливих речовин в повітрі знаходиться саме в Польщі.

Польський Міністр охорони здоров’я не бачить в цьому небезпеку. Тим часом ситуація дуже серйозна, тому що місто Скала недалеко від Кракова якраз став світовим лідером за концентрацією смогу.

Изображение14

“Фільм …. є частиною громадської кампанії, організованої тими, хто не згоден з цим абсурдом. За нами не стоїть жодна фінансова чи урядова організація, це наша власна ініціатива – людей, яких зміг отруює і вбиває.” – пушуть автори фільму “PM 2.5” в себе на сторінці.

Команда фільму пообіцяла завітати до Кам’янця-Подільського та представити свій фільм 23 червня в Міському будинку культури.

Изображение16

About the Author:

Leave A Comment