На нагородженні переможців і учасників “БРУКІВКИ” виступить всесвітньо відома оперна співачка Олена Лютаревич

/, Програма заходів/На нагородженні переможців і учасників “БРУКІВКИ” виступить всесвітньо відома оперна співачка Олена Лютаревич

На нагородженні переможців і учасників “БРУКІВКИ” виступить всесвітньо відома оперна співачка Олена Лютаревич

opera1

Олена Лютаревич-Марченко, автор світлини: Сергій Коваленко

24 червня у Міському будинку культури під час нагородження переможців конкурсної програми ІІ Міжнародного кінофестивалю “БРУКІВКА” в Кам’янці-Подільському відбудеться виступ відомої оперної співачки Олени Лютаревич.

Олена є ідейним директором фестивалю оперного мистецтва та класичної музики “Опера в мініатюрі” у Кам’янці-Подільському та директором конкурсу “Impreza. Опера в мініатюрі”. З вересня 2017 року є солісткою Черкаської обласної філармонії.

Серед професійних здобутків – роль Леонори  з опери “Трубадур” Дж. Верді в форматі “Опера в мініатюрі” (концертна форма) з відомими оперними співаками Емануеле Сервідіо (Тенор Італія), Отаром Накашідзе (Баритон, Грузія), Інгою Джагуташвілі (мецо-сопрано, Грузія), партія Мавки в світовій постановці опери М.Волинського “Лісова пісня”  (“Опера в мініатюрі”), партія Тоски, Дж.Пуччіні “Тоска”,  фіналістка міжнародного конкурсу оперного мистецтва м. Алькамо (Сицилія).

5589eb1d0e8240f12a08b3da2baf9694

About the Author:

Leave A Comment