Фільм одного із кращих режисерів Сербії на думку Еміра Кустуріци покажуть на “БРУКІВЦІ”

//Фільм одного із кращих режисерів Сербії на думку Еміра Кустуріци покажуть на “БРУКІВЦІ”

Фільм одного із кращих режисерів Сербії на думку Еміра Кустуріци покажуть на “БРУКІВЦІ”

e2e9f7e39c-poster

На “БРУКІВЦІ” в рамках конкурсної програми професійних короткометражних фільмів покажуть драму сербського режисера Ніколи Поліча “Сам” (“On my own”). Сам Нікола відомий за премію “Кращий документальний фільм” Еміри Кустуріци в 2014 році  за фільм про життя сербів і албанців в одному з косовських сіл.

Головний герой стрічки “Сам” – Марко, з яким відбувається ряд випадкових і, здавалося б, невідповідних подій, через які він нарешті зіткнувся із самим собою.

a0877b5bb4-headshot

Нікола Поліч, закінчив Інститут SAE (School of Audio Engineering) в Департаменті Веб-розробки та на четвертому курсі режисури кіно та телебачення в Університеті драматичних мистецтв Белграду, Сербія.

В команді документального фільму “Free Zone JR” у 2010 році він зробив свій перший документальний фільм “Невидимий”, за отримав  премію за кращу документальну стрічку про сексуальне та гендерне насильство від Міністерства праці та соціальної політики Сербії.

Його документальний фільм “The wall” був знятий в рамках реалізації кінофестивалю “Prizren” – DokuFest. На кінофестивалі “12 духовних зв’язків” в 2014 році фільм отримав нагороду Еміра Кустуріци за найкращий документальний фільм у категорії “Люди” та нагороду “За справедливість та неупередженість” на міжнародному мультимедійному фестивалі “PATOSoffING 2015”.

Його фільми брали участь у багатьох фестивалях, таких як: ZagrebDox, Вільна Зона, Фестиваль Реальних Людей, Verzio (Будапешт), FEST – Нові Директори, Фестиваль Нових Фільмів (Португалія) та ін…

By |2018-05-10T14:32:47+00:00May 10th, 2018|Програма заходів|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment