На «БРУКІВЦІ» покажуть фільм у жанрі горор чернівецької режисерки Світлани Новицької.

/, Журі, ЗМІ/На «БРУКІВЦІ» покажуть фільм у жанрі горор чернівецької режисерки Світлани Новицької.

На «БРУКІВЦІ» покажуть фільм у жанрі горор чернівецької режисерки Світлани Новицької.

У рамках конкурсної програми ІІ Міжнародного кінофестивалю «Бруківка» в номінації «Короткий аматорський фільм» покажуть короткометражний фільму у жанрі горор «TUNNEL».

За сюжетом головний герой – наш сучасник, інженер дренажних систем, виконуючи свої професійні обов’язки в міському колекторі, потрапляє в аномальну зону. Події, що трапились з ним у тунелі, змінили його життя назавжди. У розповіді інженера ніхто не вірить, тож герой потрапляє до психлікарні.

tunel_20 (1)

Як зазначила режисерка фільму Світлана Новицька, зйомки розпочалися у жовтні. У стрічці взяла участь група ентузіастів: двоє операторів (Максим Шварцман та Василь Пантя) та шестеро акторів. Роль австрійського лікаря зіграв корінний німець, який на час зйомок перебував по роботі у Чернівцях.

tunel_4

Режисерка Світлана Новицька навчалася в Рівненському державному інституті культури, працювала у Чернівецькому музично-драматичному театрі ім. Ольги Кобилянської та місцевому телебаченні. Вона є автором таких п’єс, як: «Шинкарка», «Божевільні», «О, там було весілля» та інші. Зняті документальні фільми: «Подорож до середньовіччя», «Повернення митрополита», «Життя під грифом таємно», а також серія програм про видатних людей «Реальні історії», два короткометражні фільми «Принцеса і людожер» та «Тунель».

21231015_173425593204266_4969613633144689646_n

Стрічка «Принцеса і людожер» увійшли в дев’ятку з 150 фільмів у жанрі драма фестивалю «Де кіно», фільм також брав участь у кінофестивалі «Кінокімерія» в Херсоні.

tunel_33

“Принцеса і людожер” – стрічка про те, що у кожної людини, глибоко в душі, прихована маленька принцеса або злий людожер. Залежно від обставин одна з цих особистостей стає домінуючою. Двоє дівчат-підлітків живуть у паралельних світах: в одному суцільна пиятика і насилля, в іншому – мистецтво та взаємоповага. Що принесе дівчатам їхня дружба?

z_66f4518b

Головного героя стрічки «TUNNEL» грає актор театр у та кіно Олексій Григорчук. Він навчався в Рівненському інституті культури, при РДГУ на спеціальності: Театральна режисура. Працював у Чернівецькому музично-драматичному театрі ім. Ольги Кобилянської та в Незалежній Театральній Лабораторії (Австрія-Україна). Грав у таких театральних постановках: “Пісок із урн” , “За годину”, “КГБ та інші”, “Одісея” та ін. Також спробував себе у кіно у фільмах “Один у полі воїн”, “Структура кави, або абзац”, “Скоро увидимся”, “Я песне жизнь отдал сполна”.

 

By |2018-05-10T09:29:43+00:00May 10th, 2018|Без категорії, Журі, ЗМІ|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment