Драма «Blanca» режисерки Маріани Пенья: із Венесуели до Кам’янця-Подільського на «Бруківку»!

Драматична комедія «Blanca» режисерки Маріани Пенья – студентський проект, що покажуть в Кам’янці-Подільському в рамках конкурсної програми ІІ Міжнародного кінофестивалю «Бруківка».

Изображение5

Бланка – письменниця в розпорядженні якої лише один день, щоб закінчити історію, і відправити її на конкурс літератури, проте, він збігається з її річницею весілля, дата, при якій її плани, час і особистий простір будуть залежати від приналежності до традиційно примхливої сім’ї.

Изображение4

Mariana Peña, венесуельська режисерка при створенні стрічки «Blanca» надихнулась стилем Уес Андерсона.

Андерсон у своїх роботах поєднує своєрідний гумор із проникливими портретами небездоганних героїв, всі його фільми мають подібну естетику, розповідь ведеться неспішно, картинка витримана в основних кольорах, чуттєва, візуально багата стрічка.

Изображение7

Маріана Пенья не розглядала венесуельський кінематограф у своєму дослідженні, щоб зробити Blanca, яка стосується жінки, яка відгороджується для написання історії. Захоплення Уес Андерсоном привело до того, що Маріана бачила своє покликання в якості кінорежисера, а стрічку описує як: «Чорна комедія із невеликим казковим відтінком сюрреалізму».

Изображение6

Режисерка – Маріана Пенья, закінчила університет Лос-Анд та отримала ступінь бакалавра аудіовізуальних ЗМІ.

У її послужному списку керування та редагування сценарію у короткометражних фільмах: “Daniel y la luz” 2015, “Viento Boreal” 2015, “Raíz” 2016 “Blanca” 2017. Була помічником режисера у фільмах “Bosque muerto” 2015 “Olvidados” 2015,” Nueve nudos” 2016. Участь в документальних фільмах “Hogar” 2013 y “Somos” 2013 та сценарій у короткометражному фільмі “Corral” 2015 і “Lunes de cosecha” 2015.

Изображение3

Маріана Пенья після участі у Венесуельському кінофестивалі Mérida (нагорода за кращий аудіовізуальний ряд) об’єдналася з двома іншими учасниками фестивалю. Вони разом готують фільми на наступний кінофестиваль, які будуть вирішувати поточні проблеми в країні, один через наукову фантастику, а інший – більш безпосередньо. Вони планують поширювати їх за кордоном.

На наступне покоління лідерів венесуельського кіно, серед яких і Маріана Пенья покладають великі надії, які вони намагаються виправдати.

“В нас прокинулося щось”, – каже режисерка, і вважає, що вона не говорить лише за себе та її супутників, але за покоління, яке, на її думку, прагне бути чеснішим.

Изображение1ww

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s