Драма «Blanca» режисерки Маріани Пенья: із Венесуели до Кам’янця-Подільського на «Бруківку»!

/, Програма заходів/Драма «Blanca» режисерки Маріани Пенья: із Венесуели до Кам’янця-Подільського на «Бруківку»!

Драма «Blanca» режисерки Маріани Пенья: із Венесуели до Кам’янця-Подільського на «Бруківку»!

Драматична комедія «Blanca» режисерки Маріани Пенья – студентський проект, що покажуть в Кам’янці-Подільському в рамках конкурсної програми ІІ Міжнародного кінофестивалю «Бруківка».

Изображение5

Бланка – письменниця в розпорядженні якої лише один день, щоб закінчити історію, і відправити її на конкурс літератури, проте, він збігається з її річницею весілля, дата, при якій її плани, час і особистий простір будуть залежати від приналежності до традиційно примхливої сім’ї.

Изображение4

Mariana Peña, венесуельська режисерка при створенні стрічки «Blanca» надихнулась стилем Уес Андерсона.

Андерсон у своїх роботах поєднує своєрідний гумор із проникливими портретами небездоганних героїв, всі його фільми мають подібну естетику, розповідь ведеться неспішно, картинка витримана в основних кольорах, чуттєва, візуально багата стрічка.

Изображение7

Маріана Пенья не розглядала венесуельський кінематограф у своєму дослідженні, щоб зробити Blanca, яка стосується жінки, яка відгороджується для написання історії. Захоплення Уес Андерсоном привело до того, що Маріана бачила своє покликання в якості кінорежисера, а стрічку описує як: «Чорна комедія із невеликим казковим відтінком сюрреалізму».

Изображение6

Режисерка – Маріана Пенья, закінчила університет Лос-Анд та отримала ступінь бакалавра аудіовізуальних ЗМІ.

У її послужному списку керування та редагування сценарію у короткометражних фільмах: “Daniel y la luz” 2015, “Viento Boreal” 2015, “Raíz” 2016 “Blanca” 2017. Була помічником режисера у фільмах “Bosque muerto” 2015 “Olvidados” 2015,” Nueve nudos” 2016. Участь в документальних фільмах “Hogar” 2013 y “Somos” 2013 та сценарій у короткометражному фільмі “Corral” 2015 і “Lunes de cosecha” 2015.

Изображение3

Маріана Пенья після участі у Венесуельському кінофестивалі Mérida (нагорода за кращий аудіовізуальний ряд) об’єдналася з двома іншими учасниками фестивалю. Вони разом готують фільми на наступний кінофестиваль, які будуть вирішувати поточні проблеми в країні, один через наукову фантастику, а інший – більш безпосередньо. Вони планують поширювати їх за кордоном.

На наступне покоління лідерів венесуельського кіно, серед яких і Маріана Пенья покладають великі надії, які вони намагаються виправдати.

“В нас прокинулося щось”, – каже режисерка, і вважає, що вона не говорить лише за себе та її супутників, але за покоління, яке, на її думку, прагне бути чеснішим.

Изображение1ww

About the Author:

Leave A Comment