Ще один фільм конкурсної програми кінофестивалю «Бруківка» – «Pearl», про зіткнення емоційного та фізичного болю.

//Ще один фільм конкурсної програми кінофестивалю «Бруківка» – «Pearl», про зіткнення емоційного та фізичного болю.

Ще один фільм конкурсної програми кінофестивалю «Бруківка» – «Pearl», про зіткнення емоційного та фізичного болю.

Изображение16

У шкалі від 0 до 10 як би ти оцінив свій рівень болю?

«PEARL» – це атмосферна плівка про зіткнення болю: емоційного та Фізичного. Раптова та неочікувана зустріч з колишнім коханням через 20 років. Вона – самотня медсестра, що працює у хоспісі; він – її новий пацієнт на останній стадії раку.

Изображение14

Візит медсестри розпочинається з опитування пацієнта по шкалі болю, вона добре знає, як полегшити фізичні страждання. Але як розлучитися з сердечним болем від нерозділеного кохання, якщо розлука, спроба самогубства і навіть час не допомогли.

Изображение12

«Pearl» – дипломний проект режисерки, що проїхала півсвіту, з Казахстану в Лос-Анджелес, щоб вивчати кіномистецтво.

Алма Баймуратова – письменниця, режисерка, продюсер та редактор. Родом з Казахстану. Має ступінь бакалавра – Алматинська академія економіки та статистики, фінансист. Впродовж 10 років працювала в Центрі ТБ Продюсер в Казахстані як помічник режисера, режисер-постановник, координатор різних телевізійних програм і телесеріалів. У 2015 році вона отримала стипендію. Навчалася у New York Film Academy (Los Angeles).

1503903579shb0e

У 2008 році, спільно з Тетяною Кім зняли дебютний короткометражний фільм «По буквах». Це було перше «занурення в filmmaking». Далі, був досвід роботи в продюсерському центрі “Aruzhan & Co”.

Згодом подала заявку на міжнародну стипендію «Болашак», пройшла конкурсні етапи і отримала грант на навчання New York Film Academy, програма Master of Fine Arts: Filmmaking.

3b093b9a2e-headshot

У 2016 році вийшла стрічка «Поховати мовчання» (Bury the silence), де Алма Баймуратова була режисером, сценаристом, продюсером. Фільм був показаний в секції Short Corner 70-го Каннського фестивалю в травні та потрапив у фінал Toronto International Nollywood Film Festival.

Изображение13

Головна героїня стрічки – Еліс Мірто. Акторка родом з Детройту, навчалася в Королівському національному театрі Великобританії. Закінчила Університет Західного Мічигану з BFA. В 2009 р. була переможцем конкурсу “Інокерський інноваційний театр”, завдяки головній ролі у трилері “Народний день”, “Any Day Now” висунула її в ту ж категорію на наступний рік і зробила її дебютним фільмом “Off Broadway”. Вона відома як Деббі Фостер зі серіалу “The Last Ship”. Відома участю в серіалах «Скандал», «Анатомія Грей» та Sliders.

1507612038-1409037568-2

Чоппер Бернет, що виконує у стрічці «Pearl» роль головного героя – містера Томпсона, народився в Клівленді. Він є актором і продюсером, відомий своєю участю у Terminator 3: Rise of the Machines (2003), Spirit: Stallion of Cimarron (2002) та The Twenty (2009).

By |2018-05-14T09:18:49+00:00May 14th, 2018|Програма заходів|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment