На “БРУКІВЦІ” покажуть фільм турецького режисера Омара Севінга про події в зоні АТО

//На “БРУКІВЦІ” покажуть фільм турецького режисера Омара Севінга про події в зоні АТО

На “БРУКІВЦІ” покажуть фільм турецького режисера Омара Севінга про події в зоні АТО

Изображение17

На ІІ Міжнародному кіонфестивалі “БРУКІВКА” в Кам’янці-Подільському буде представлено в рамках конкурсної програми нову стрічку турецького режисера Омара Севінга “BEGINNING” (“ПОЧАТОК”).

Изображение19

Стрічка Омара Севінга “BEGINNING” розповідає історію турецького військового кореспондента, захопленого росіянами в зоні АТО на Донбасі, і українського солдата, який втік з табору військовополонених. Під час втечі з полону Іван був поранений в ногу. Вони не розуміють мову один одного і мусять дати бій за життя дикій природі.

Изображение21

Роль турецького військового кореспондента Мехмета виконує Онур Ялчин, а українського військового Івана – Бурак Озтурк.

Омар Севінг народився 7 січня 1991 року в Ускударі, Стамбул. У 2013 році закінчив Айваньсарайський Університет, Торговельну школу Платона, Дирекцію програмування радіоелектроніки. Він продовжує навчання на факультеті зв’язку, радіо, телебачення та кінематографії університету Сельчука.

Изображение18

З 2012 року він активно працює в кінематографічній та рекламній промисловості режисером, редактором кінофільмів . Він також відвідує театральні курси театру Дуру, інноваційні драматичні та сучасні танці. Він є конкурентоспроможним плавцем і футболістом.

Изображение20

Фільм “ПОЧАТОК” цього року в травні було прдставлено на Каннському кінофестивалі.

By |2018-05-15T08:09:06+00:00May 15th, 2018|Програма заходів|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment