Чернівецький режисер Станіслав Пуздряк на “БРУКІВЦІ” зробить всеукраїнську прем’єру стрічки “Покликання”

/, Програма заходів/Чернівецький режисер Станіслав Пуздряк на “БРУКІВЦІ” зробить всеукраїнську прем’єру стрічки “Покликання”

Чернівецький режисер Станіслав Пуздряк на “БРУКІВЦІ” зробить всеукраїнську прем’єру стрічки “Покликання”

Изображение7

22 червня в Кам’янець-Подільському МБК в рамках кінофестивалю “БРУКІВКА” Чернівецький режисер Станіслав Пуздряк презентує для українських глядачів свою документальну стрічку “Покликання” або англійською “Project Alpha”. Нагадаємо, що 10 травня в місті Дубай відбувся прем’єрний показ фільму «Покликання» перед закордонною аудиторією.

Film_2-big

Це вже друга картина українського режисера Стаса Пуздряка, яку побачили в ОАЕ: http://dubai.mfa.gov.ua/ua/news/consular-news/64967-premierniy_pokaz_Poklikanniya

Події фільму розгортаються у двох площинах. Перша сюжетна лінія розповідає про молодого кінорежесера Максима. Головний герой долає складні перешкоди на своєму шляху, інколи в нього опускаються руки. Герой знаходить в собі сили рухатись у вірному напрямку до своєї мети. Руки його не опустились, та в нього з`являється нове життєве кредо – «Все буде добре!”. Ще одна сюжетна лінія присвячена історіям успіху українців, які у певний момент зробили вибір займатись «сродною працею».

Изображение8

 «Покликання» – це не художня картина, не голлівудський блокбастер.

 “Покликання” – це виклик суспільству, виклик самому собі, це гучне питання: “Де ти?”, “Хто ти?”, “До чого ти прагнеш?”.

24-річний Стас – режисер, автор документальних фільмів «Immigraniada» та «Покликання», монтажер, відеооператор, влогер, засновник студії «Rebel Monkey Production» та співвласник студії «Boroda Cinema».

Почав монтувати у 13 років, а першу камеру придбав у 18. Половину суми на техніку заробив, продававши квас на ринку, ще половину – взяв у батька. До речі, про свого тата Стас по-особливому тепло розповідає, бо дуже вдячний йому за допомогу та постійну підтримку.

Станіслав називає себе депресивно-агресивною людиною. При цьому знімає позитивні влоги, успішно керує компанією з 10-ма працівниками в штаті. Про кіно в Україні, аутсорсинг та важку долю влогера на YouTube – далі в інтерв’ю від “Незалежного інформаційного порталу міста Чернівці”: https://see-life.biz/article/stanislav-puzdriak/

Изображение6

Ти ким себе вважаєш? Преса називає тебе режисером, фільмейкером, відеографом, оператором, тепер влогером. У більшій мірі ти хто?

Хочу бути режисером. Обставини змушують мене бути всім на світі. З січня я стартував як влогер. Початкова ціль була у звітуванні про кіно, щоби люди більше про це говорили. А сталося так, що через влог з’явилося багато замовлень. Там невелика кількість переглядів, але чи то аудиторія дуже якісна, чи то просто я у людей на слуху.

Ми (має на увазі студію «Rebel Monkey Production» – автор) працюємо, замовлень дуже багато. У мене, операторів і монтажерів кожен тиждень розписаний.

Зараз у кожному відео звітую про те, що я сьогодні зробив для нового фільму. Наприклад, «Реально я сьогодні зробив… нічого я не зробив. Я дурак» і всі мене гноять в коментах. І тоді я думаю, що треба виправлятися і дію.

льльл1

About the Author:

Leave A Comment