Фільм “З великої висоти” талановитої білоруської режисерки Влади Сєнькової на актуальну сьогодні тему еміграції покажуть на “БРУКІВЦІ”

//Фільм “З великої висоти” талановитої білоруської режисерки Влади Сєнькової на актуальну сьогодні тему еміграції покажуть на “БРУКІВЦІ”

Фільм “З великої висоти” талановитої білоруської режисерки Влади Сєнькової на актуальну сьогодні тему еміграції покажуть на “БРУКІВЦІ”

 

Изображение20

Сюжет стрічки “З великої висоти” про те, як білоруський хлопець випадково зустрічає сирійця на потягу до Варшави. Збіг обставин на білорусько-польському кордоні змінює плани обох пасажирів.

Изображение23

Всі громадяни чоловічої статі Білорусії віком від 18 до 27 років підлягають обов’язковій безоплатній військовій службі. Тим не менш, не кожен молодий чоловік готовий навчитися стріляти, битися та вбивати. Під час втечі з армії білоруський хлопець Єгор випадково зустрічає сирійського біженця на потягу до Варшави. Обставини змушують обох чоловік втекти від ворожої реальності разом, відкинувши зброю і проповідуючи мир.

Изображение24

У фільмі піднімається актуальна сьогодні тема еміграції. Головні ролі виконали Володимир Олейник та Олександр Лешко.

Влада Сенькова в 2010 році закінчила Білоруський державний університет, в 2013-му – кіношколу студії Андрея Полупанова за спеціальністю «Сценарист і Режисер».

Дебютувала Влада із повнометражним фільмом «Граф в апельсинах» (2015), який отримав нагороду Discovery на Міжнародному кінофестивалі восьми європейських фільмів в Котбусі (Німеччина) та отримала диплом «За дивний і свіжий погляд» на Міжнародному кінофестивалі «Лістапад» в 2016 році.

Изображение21

By |2018-05-18T08:41:50+00:00May 18th, 2018|Програма заходів|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment