На «Бруківці» покажуть фільм RAAT (“Night”) пакистанського режисера присвячений Бенксі та всім анонімним художникам.

//На «Бруківці» покажуть фільм RAAT (“Night”) пакистанського режисера присвячений Бенксі та всім анонімним художникам.

На «Бруківці» покажуть фільм RAAT (“Night”) пакистанського режисера присвячений Бенксі та всім анонімним художникам.

Image12

На ІІ Міжнародному кінофестивалі «Бруківка» в рамках конкурсної програми буде продемонстровано короткий професійний фільм RAAT (Night), про те, що викриття правди не завжди є легким завданням. Цей фільм присвячений Бенксі (скандально відомий англійський андерграунд художник графіті, політичний активіст та режисер, особа котрого не встановлена) та всім анонімним художникам.

Image14

Ця історія стосується молодого хлопця, якого називають RG, він прагне викривати істини про владу через мистецтво в країні, де будь-яка форма мистецтва заборонена. Тому він оголошений у розшук як злочинець в очах закону. “RAAT” – це історія про битву між правильним та неправильним, а саме про RG, який викриває нові таємниці та про таємного агента Аміра, який його переслідує.

fd7c42c31d-headshot

Режисер стрічки – Абдулла Васейм зазначив: «Я вважаю, що кожен повинен мати свободу виступати і виражати себе. Також кожен може зробити свій внесок у справжню справу з розрахунком того, що вони мають зробити цей світ кращим».

Image15

RAAT (Night) – це студентський проект режисера Абдулли Васейма, який отримав нагороду за дизайн від національної колегії мистецтв (Лахор) та пройшов офіційний відбір до Міжнародного кінофестивалю в Пакистані.

Абдулла Васейм – Пакистанький режисер та музикант, родом із міста Лахор, Пакистан. Музикант, барабанщиком, вивчав кіномистецтво в Національному коледжі мистецтв (NCA) (Лахор), вивчає кіновиробництво у Техаському університеті в Остіні, навчався в Університеті GC, Лахор.

Image11

Фільмографія: Time, Mazloom ( victim) (2017), RAAT (Night) (2017), Run (2016), Sunsaan (2015), окрім того у частині фільмів він виступав як продюсер і як сценарист.

aa4957d95f-poster

Головну роль RG виконує Акдас Вейзем – актор, режисер та сценарист, в його творчому доробку TVCs, промо, драми, короткометражні фільми та театральні вистави. Закінчив Національний коледж мистецтв (Лахор). Має чимало нагород, за танцювальну виставу на щорічному фестивалі NCA у 2006, на молодіжному фестивалі Rafi Peer (2008), Кращий режисер “3Jones”, премія NCA 2011 року, кращий актор – NCA – 2008, премія Саадата Хасана Манто 2012 року (Для видатного драматичного виконавця, рекомендованого суспільством).

By |2018-05-20T11:59:47+00:00May 20th, 2018|Програма заходів|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment