В рамках конкурсної програми покажуть стрічку іранського режисера Алі Мехрабі «The Visit».

//В рамках конкурсної програми покажуть стрічку іранського режисера Алі Мехрабі «The Visit».

В рамках конкурсної програми покажуть стрічку іранського режисера Алі Мехрабі «The Visit».

В рамках конкурсної програми ІІ Міжнародного кінофестивалю «Бруківка» в номінації «Професійний фільм» покажуть стрічку іранського режисера Алі Мехрабі «The Visit».

Image19

Історія про добродушного молодого хлопця Араша, який після багатьох років сліпоти, вже призвичаївся до повсякденності, веде спокійний та затишний спосіб життя. Араш працює телефонним консультантом та одного разу встановлює дружбу з дівчиною що була одним із його абонентів, згодом спілкування стає більш романтичним. Сприймаючи світ через запах, смак, дотик і чуття, він продовжує аналізувати речі, події та люди, основуючись на цих здібностях. Добре освічений Араш виявляє себе в пастці дилеми, чи говорити правду про його недосвідченість у коханні та про свої відчуття до улюбленого абонента, навіть в моменти стає холодним і врешті-решт роздумує, та наважюється на зустріч.

Image18

Цей короткометражний фільм, наповнений несподіваними крихітними інтригуючими поворотними точками, нарешті роз’єднує кожен поворот, закінчивши кульмінацією в останніх кадрах.

В головних ролях актор Амір Ахмад Казвіні, що закінчив «Технічний університет мистецтв» у Тегерані (Іран) та сценарист, письменик, актор театру і кіно Шахаб Меграбан, що вивчав акторську майстерність в університеті Мистецтва та архітектури в Ірані.

Image20

Стрічка The Visit отримала нагороду за кращий короткометражний фільм на Фестиваль кіно в Агадір, Марокко, взявши головний приз кінофестивалю.

Алі Мехрабі – іранський режисер, продюсер та сценарист родом із Тегерану. Основними його кінороботами є The Return («Повернення») і The Visit («Візит»).

Сам режисер про стрічку «The Visit» зазначає: поважайте сліпих людей, тому що вони судять інших за їх особистістю, а не за виглядом.

Image17

 

By |2018-05-21T20:38:47+00:00May 21st, 2018|Програма заходів|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment