Три лате і круасан – нова лірична комедія від Артемія Кірсанова та Сергія Дзюби, сценаристів “Позивний Бандерас” і “Птаха душі” на “БРУКІВЦІ 2018”

//Три лате і круасан – нова лірична комедія від Артемія Кірсанова та Сергія Дзюби, сценаристів “Позивний Бандерас” і “Птаха душі” на “БРУКІВЦІ 2018”

Три лате і круасан – нова лірична комедія від Артемія Кірсанова та Сергія Дзюби, сценаристів “Позивний Бандерас” і “Птаха душі” на “БРУКІВЦІ 2018”

До завершення прийому робіт на ІІ Міжнародний кінофестиваль “БРУКІВКА” залишилось трішки більше тижня, але ми не можемо не поділитися інформацією про наших фіналістів. Змагатися за кращий український професійний фільм буде лірична комедія режисерів та сценаристів Артемія Кірсанова і Сергія Дзюби “Три лате і круасан”.

Изображение31

Події ліричної комедії відбувають вранці у кав’ярні. Хлопець-фотограф Алекс заходить на каву і бачить дівчину Юлю, на яку гарно падає світло з вікна. Алекс та Юля намагаються замовити каву, але дивний офіціант не реагує, наче їх не існує. Щоб привернути увагу офіціанта, Алекс та Юля влаштовують справжній концерт. Офіціант нарешті помічає клієнтів. Алекс та Юля роблять однакове замовлення – лате. Алекс та Юля знайомляться, Алекс фотографує Юлю, та показує свої фото. Вони спілкуються і жартують, доки не з’являється подруга Юлі – Віка. Алексу не подобається компанія Вікі, бо вона знає його з негарного боку. Він прощається з Юлею та йде з кав’ярні. Віка готова розповісти Юлі жахливі плітки про Алекса. Але Юлі чомусь не хочеться слухати Віку. Юля вибачається перед подругою та йде слідом за Алексом. Тим часом офіціант нарешті приносить замовлення. Віка лютує… Юля наздоганяє Алекса і вони уходять разом ранковою вулицею у світлі кохання.

Изображение32

Режисери і сценаристи фільму – Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов, працюють разом вже близько 11 років. Сьогодні вони задіні у виробництві таких проектів як військовий детектив “Позивний Бандерас” та художній фільму про останні дні та вбивство Василя Стуса з робочою назвою «Птах Душі»

31489399_607439332924897_5233074675562577920_n

«Позивний Бандерас» – військовий детектив, що з’явиться на екранах наступного року. Проект фільму переміг на пітчінгу Держкіно та отримав державне фінансування. Режисер фільму – Заза Буадзе, також зняв фільм «Червоний» та позиціонує себе як режисера, якому близька тема війни. Особливістю фільму є участь у зйомках як професійних акторів, так і реальних військових. Головну роль у фільмі «Позивний Бандерас» зіграв Олег Шульга, актор, що служив добровольцем в зоні АТО.+

28378094_576272362708261_6060328222086621599_n

«Птах душі» – це метафорична історія, що розповідає про останні дні життя геніального українського поета-шістдесятника Василя Стуса та про його загадкову смерть у радянському таборі в ніч на 4 вересня 1985-го року. Фільм опише етап становлення Стуса як поета та борця за українську культуру, а також про марні спроби тоталітарної радянської влади спокусити поета продати душу за «свободу».

Автори сценарію – Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов, продюсер – Артем Денисов, режисер-постановник – Роман Бровко. Головну роль у фільмі зіграє актор Дмитро Ярошенко.

Першого знімального дня команда працювала над сценою самоспалення Василя Макуха, що таким чином у 1968 році висловив протест проти введення радянських військ до Праги.  Сценаристи фільму зазначають, що в основі сценарію лежать реальні події, але головний конфлікт фільму є вигаданим.

У статті використано матеріали газети “ДЕНЬ”: https://day.kyiv.ua/uk/video/pozyvnyy-banderas-ochyma-scenarystiv

 

By |2018-05-21T09:04:05+00:00May 21st, 2018|Програма заходів|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment