На «Бруківці» презентують психологічну драму «Whoever Was Using This Bed» («Той, хто користується цим ліжком»), що стала переможцем 67 міжнародних кінофестивалів.

//На «Бруківці» презентують психологічну драму «Whoever Was Using This Bed» («Той, хто користується цим ліжком»), що стала переможцем 67 міжнародних кінофестивалів.

На «Бруківці» презентують психологічну драму «Whoever Was Using This Bed» («Той, хто користується цим ліжком»), що стала переможцем 67 міжнародних кінофестивалів.

Image23

На ІІ Міжнародному кінофестивалі «Бруківка» покажуть психологічну драму австралійського режисера Andrew Kotatko «Whoever Was Using This Bed» («Той, хто користується цим ліжком»), що пройшла офіційний відбір на 146 міжнародних кінофестивалях та стала переможцем 67 міжнародних кінофестивалів.

Image22

Це історія про подружню пару, що прокинулась посеред ночі від таємничого телефонного дзвінка. Не в змозі спати, вони втягуються в неспокійне вивчення своїх страхів і бажань.

Image25

Грунтуючись на оповіданні Раймонда Карвера (Birdman), «Whoever Was Using This Bed» має безліч нагород. Це коротка психологічна драма в головних ролях Жан-Марк Барр (The Big Blue), Рада Мітчелл (Man on Fire) і Джейн Біркін (Blow Up).

Image27

Andrew Kotatko – австралійський режисер, випускник Binger Filmlab у Нідерландах.

Ендрю і раніше писав і отримував нагороди за короткометражний фільм «Everything Goes», який базується на оповіданні Раймонда Карвера а в ролях: Хуго Товінг, Аббі Корніш та Салліван Стейплтон. Він також є найдосвідченішим у Австралії музичним деректором, який співпрацював з такими режисерами, як Джейн Кемпіон, Фред Шепізі, Рассел Кроу і Мел Гібсон. «Whoever Was Using This Bed» – це найновіший короткометражний фільм Андрія, переможець AFI \ AACTA. Про цей фільм режисер зазначив:

«Однією з останніх історій, яку залишив нам відомий американський письменник Раймонд Карвер, була «Whoever Was Using This Bed». Коли я вперше прочитав це оповідання, я глибоко перейнявся його близькістю, гумором і смутком – це неминуча істина. Начебто звичайний діалог між чоловіком і жінкою наділений Карвером унікальним і співчутливим поглядом на стан людини. Ця історія про наші темні страхи – історія для всіх нас і я відчував, що змушений відзняти це у короткометражному фільмі».

Image26

В ролях Жан-Марк Барр (Рей), Рада Мітчелл (Іріс).

maxresdefault

Жан-Марк Барр (Рей) народився 27 вересня 1960 року в Бітбург, Рейнланд-Пфальц, Німеччина. Жан-Марк – зірка Люка Бесона “The Big Blue”, одного з найзначніших французьких фільмів 1980-х років. Випускник UCLA, Сорбонни та Школи музики та драматизму Guildhall у Лондоні. Він актор і продюсер, відомий участю у стрічках «Голубая бездна» та «Любовники». Нещодавно зобразив легендарного американського автора Джека Керуака в фільмі Майкла Польського “Біг-сюр”.

4sthe-darkness-1

Рада Мітчелл (Іріс) народилась 12 листопада 1973 року в Австралії. Вона почала свою кар’єру, виступаючи в різних телевізійних серіалах та фільмах Австралії, а пізніше стала відома своєю участю у голлівудських фільмах, виступаючи в таких високопрофесійних фільмах, як «High Art», «Pitch Black», «Finding Neverland», «Man on Fire і Silent Hill». За останнє десятиліття вона зарекомендувала себе як одна з найбільш різнобічних і талановитих актрис у Голлівуді. Радха набула широкої популярності за її провідну роль у «Мелінді та Мелінді» Вуді Аллена. Її недавні роботи включають в себе «Looking For Grace», «London Has Fallen» і «The Shack».

Джейн Біркін (The Caller) є англійською актрисою та співачка у Франції, яка отримала міжнародну славу в фільмі Мікеланджело Антоніоні ” Blow-Up “. Роль у фільмах Джейн включає в себе «Agatha Christie’s Death on the Nile», «Jacques Rivette’s La Belle Noiseuse» і «Twice Born» з Пенелопою Круз. Джейн була нагороджена OBE та орденом “За заслуги” у Франції за її внесок у музику, кіно та мистецтво.

Стрічка «Whoever Was Using This Bed» це вишуканий короткометражний фільм Andrew Kotatko, це інтимне і загадкове відтворення відносин, це бездоганно сформований короткометражний фільм, глибоко меланхолічний і збагачений чудовими сценами.

Image24

By |2018-05-24T20:10:16+00:00May 24th, 2018|Програма заходів|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment