Відомий піаніст Майк Кауфман-Портніков представить на “БРУКІВЦІ” свою стрічку “Дойна на ножі”

//Відомий піаніст Майк Кауфман-Портніков представить на “БРУКІВЦІ” свою стрічку “Дойна на ножі”

Відомий піаніст Майк Кауфман-Портніков представить на “БРУКІВЦІ” свою стрічку “Дойна на ножі”

Изображение18

Музикант і режисер Майк Кауфман-Портніков в рамках позаконкурсної програми ІІ Міжнародного кінофестивалю “БРУКІВКА” в Кам’янці-Подільському представить свою стрічку “Дойна на ножі”. Єврейський фільм “Дйна на ножі” – данина Аркадію Гендлєру: митцю, поету, композитору, педагогу, ідішисту.

https://www.youtube.com/watch?v=c1ypjZK23rs

Фільм був створений за місяць до того, як Артист пішов за обрій. Прем’єра відбулася в його рідному Запоріжжі, де він провів майже все життя.

Изображение16

Стрічку можна буде переглянути в п’ятницю, 22 червня.

Изображение17

Майк Кауфман-Портніков – піаніст, педагог, аранжувальник. Закінчив філію московьскої консерваторії (Нижній Новгород) – факультет фортепіано. Лауреат російських та міжнародних конкурсів піаністів. Виграв кастінг у Р. Сент-Джона (композитор). Приймав участь у московському проекті “КЭТС” (піаніст, педагог, аранжувальник). Учасник многочисельних джазових і театральних фестивалів. Веде активну творчу, концертну та гастрольну діяльність.

Про себе Майк каже: «88 клавиш рояля вмещают мою жизнь. Радость и грусть, любовь и восторг, взлеты и погружения, тишину… Я – свободный человек, идущий к свету, а значит: я играю джаз!»

By |2018-05-25T09:14:07+00:00May 25th, 2018|Програма заходів|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment