На «Бруківці» покажуть стрічку київської режисерки Ріти Кузьміної «Анахата»

//На «Бруківці» покажуть стрічку київської режисерки Ріти Кузьміної «Анахата»

На «Бруківці» покажуть стрічку київської режисерки Ріти Кузьміної «Анахата»

Ми продовжуємо анонсувати стрічки конкурсної програми ІІ Міжнародного кінофестивалю «Бруківка». Цього разу це чуттєва українська стрічка «Анахата» київської режисерки Ріти Кузьміни.

Изображение10

Анахата – серцева чакра, відповідальна за любов. Вона породжує бажання гармонії, управляє нашими здібностями віддавати і отримувати почуття. Ця історія стосується того, що робити, коли анахата заблокована.

Це ігровий фільм для тих, хто шукає вихід.

Изображение11

Сама режисерка пише про стрічку: «Ви дізнаєтеся як вижити у великому мегаполісі маленькій, самотній людині».

Изображение12

Молода режисерка Ріта Кузьміна родом із Казахстану (Усть-Каменогорськ), виросла в Чернівцях, живе в Києві. Закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, майстерня Іллєнко. Додаткова освіта – школа ProCut, корекція кольору.

Картина «Анахата» стала третьою в її фільмографії («Кончєний» (2015); «Двері», (2017)).

В свій час займалась зйомками відео-бекстейджа, фотографією, монтажем і корекцією кліпів, промо-роликів, фільмів, трейлерів тощо, була асистенткою режисера на телеканалі Україна та телеканалі 2 + 2. Учасниця Short Film Corner в Каннах, учасник “KIN” Women’s International Film Festival, отримала стипендію від Film.UA.

В головних ролях Олена Курта та Микита Скоморохов.

Изображение9

Олена Курта — українська актриса, відома за роллю безпринципного завуча «Дарини Петрівни» в популярному українському серіалі «Школа».

Народилася в Ужгороді. Вивчала «акторську майстерність для кіно» в школі Михайла Кострова. Також навчалася в Національній академії державного управління при Президентові України, вивчала державне управління. Зараз проживає в Києві.

Олена Курта є засновником Міжнародного благодійного фонду «Білий птах». Також акторка займається організаційною діяльністю. Олена була співорганізатором проекту «Бібліотека щастя» та членом оргкомітету з проведення Міжнародного Дня Щастя в Україні, який відзначають 20 березня.

Skomorohov

Микита Скоморохов – український актор кіно і театру, режисер. Народився в Харкові, навчався в Харківському університеті мистецтв ім. І.П.Котляревського, в 2008 році переведений в Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім.І.К. Карпенка-Карого (факультет кіно і телебачення).

Був актером Харківського театру «Арабескі», Харківського театру юного глядача ,а з 2008 року – актер Київського театру «Чорний квадрат».

Брав участь у таких відомих телепроектах Арабески (2009), Баллада про Бомбера (Україна) (2011), Биение сердца (2011), Пиріг (2012), Украина, гудбай (альманах) | Україно, до побачення! (Украина) (2012), Мажор (2014), Довгі хвилі (Украина, короткометражный) (2015), «ТЕТ 2.0».

Переможець Національного конкурсу 1-го Міжнародного фестивалю короткометражних фільмів uFilmFest зі стрічкою Нікіти Скоморохова «Electroman».

Изображение13

By |2018-06-01T16:30:28+00:00June 1st, 2018|Програма заходів|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment