23 червня покажуть фільм чернівецького режисера Паламарюка Кирила “Паралель. Пролог”

23 червня в рамках позаконкурсної програми ІІ Міжнародного кінофестивалю “БРУКІВКА” покажуть короткометражний фільм чернівецького режисера Паламарюка Кирила “Паралель. Пролог”, який є прологом повного метру, над яким зараз ведеться робота.

Безымянный

Паралель – історія протистояння наших захисників на сході. Протистояння ворогу, не тільки в особі російського агресора, а і страху, та  вибір, який нам іноді потрібно робити, щоб перемогти внутрішніх демонів.

Паралель1.00_01_33_19.Still002

Паралель «пролог» – є короткометражним фільмом, події якого, відбуваються до подій основної історії. Це пролог, створений для ознайомленням з атмосферою, місцем подій і героями майбутньої стрічки. Титульний герой цього епізоду солдат розвідки з позивним «Легіон».  Без експозиції, ми одразу поринаємо в один день його життя,  наповненого небезпекою, люттю, та відвагою.

Афиша Пар2алель

Для режисера Паламарюка Кирила, це вже другий короткометражний проект, присвячений подіям на сході.  Перший «Лист Матері» – соціальний ролик, присвячений матерям учасників АТО. Саме після його презентації, автор познайомився з Геннадієм Цурканом, який запропонував зняти відео про солдат та приєднатись до «Тівер Студії Фільм».

25398164_1662226867168644_1643154816202278127_o

Тівер Студія Фільм – незалежна продакшн група, що складається переважно з аматорів, які люблять кіно. Два роки тому, студія зняла документально-реконструкторський фільм «Зона відповідальності», присвячений захисникам Луганського аеропорту.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s