ДОЛУЧАЙСЯ

Обери для себе місце на Фестивалі та вперед до нас в команду. Будемо раді бачити Тебе на III Фестивалі “Бруківка” у Кам’янці-Подільському з 11 вересня 2019 року. До зустрічі 🙂

Косплей на “БРУКІВЦІ”

14 та 15 вересня 2019 року рамках ІІІ Кам’янець-Подільського Міжнародного кінофестивалю “БРУКІВКА” вже друге відбудеться перший на Хмельниччині масштабний захід поціновувачів сучасної поп-культури – конкурс косплеєрів.

Номінації:

• Краще соло дефіле (до 3 хвилин) – 2000 гривень;
• Краще групове дефіле (до 6 хвилин) – 3000 гривень;
• Кращий образ – 1000 гривень;
• Кращий дизайн костюму – 1000 гривень;
• Кращий оригінальний костюм – 1000 гривень.

Правила участі:

• Заявки на участь у косплей-шоу від кінофестивалю “БРУКІВКА” приймаються до 31 серпня 2019 року.
• Для подачі заявки необхідно авторизуватися на сайті та заповнити форму.
• Від колективів заявку подає один представник та її можна змінювати у будь-який момент до 31 серпня 2019 року.
• Учасники/група має в термін за 2 тижні до проведення заходу узгодити усі умови свого дефіле із організаторами (brukivkafest@gmail.com): реквізит, декорації, музикичний супровід та додаткові мультимедійні засоби.

Костюми повинні відповідати образам конкретних персонажів із фільмів, серіалів, мультфільмів, аніме, книг, п’єс та відеоігор, для решти випадків передбачена категорія “Оригінальний костюм”.

Подати заявку

Маркет на “БРУКІВЦІ”

Оргкомітет Міжнародного Кам’янець-Подільського кінофестивалю «БРУКІВКА» запрошує до співпраці різних представників креативної індустрії, видавництва художньої літератури та коміксів, виробників іграшок, сувенірів, художників та фотографів. У Вас буде можливість поставити на локаціях кінофестивалю свої вітрини, стенди, столи або зробити виставку чи майстер-клас. Залишайте свою заявку і ми зв’яжемось із Вами.

Подати заявку

Реєстрація представників ЗМІ

Запрошуємо представників усіх видів засобів масової інформації та блогерів, які люблять писати про сучасну поп-культуру та кіно до участі в Міжнародному Кам’янець-Подільському кінофестивалі «БРУКІВКА». Заздалегідь зареєструвавшись в нас на сайті Ви перші будете отримувати найсвіжішу ексклюзивну інформацію про учасників та заходи нашого фестивалю!

Подати заявку

Волонтери на “БРУКІВЦІ”

Стань частиною прекрасної сім’ї Міжнародного Кам’янець-Подільського кінофестивалю «БРУКІВКА». Робота з нами – великий організаторський досвід та можливість побувати в центрі української кіноіндустрії та допомогти розвитку українського кіно. Організатори забезпечать Вас житлом, харчуванням та неформатною екскурсією вулицями Старого міста!

Подати заявку

Бруківка – місце для реалізації своєї мрії!

Музична сцена на “БРУКІВЦІ”

БРУКІВКА – це не тільки десятки годин годного контенту в сфері кіно, а й можливість відпочити під виступи крутих виконавців. Ми шукаємо талановитих виконавців та музичні гурти, які допоможуть нам створити незабутній музичний двіж в Кам’янці-Подільському!

Подати заявку

Запис на виступи та презентації

Запрошуємо усіх творчих особистостей, які мають якийсь цікавий медіа-проект, лекцію або концепт, який маєте бажання презентувати перед публікою зареєструватись в нас на сайті. Ми розглянемо пропозиції і зробимо Вам таку можливість! У вас буде можливість поспілкуватись і експертами своєї справи і кращими із кращих українського кінематографу!

Подати заявку

Конкурс на кращий кавер

Шукаємо талановитих музикантів аматорів та професіоналів на конкурс каверів саундтреків до художніх фільмів України та Світу, який пройде в рамках ІІІ Міжнародного кінофестивалю “БРУКІВКА” з 11 по 15 вересня в Кам’янці-Подільському.  Головний приз: 1500 гривень.

Подати заявку