Регламент

d0b8d0b7d0bed0b1d180d0b0d0b6d0b5d0bdd0b8d0b514.jpg

Регламент ІІ Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА»

ІІ Міжнародний кінофестиваль короткого метру «БРУКІВКА» відбуватиметься в Кам’янці-Подільському з 22 по 24 червня 2018 року. 

Організатори

 • Громадська організація «Творче об’єднання письменників та художників «Кам’яний острів»».
 • Студія незалежного кіно «energ1x Production».
 • Громадське об’єднання «Ліга об’єднаної молоді».

Щороку для проведення чергового Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА» організатори створюють Оргкомітет, який складається з відомих українськи режисерів та провідних діячів у сфері кінематографу. Усі рішення щодо програми кінофестивалю, кандидатур гостей, членів журі, семінарів та майстер-класів затверджуються Оргкомітетом.

cropped-image811.jpg

Правила

 • До конкурсної програми відбираються короткометражні відеороботи, хронометражем від 3 до 20 хвилин та соціальну рекламу до 1 хвилини, орієнтовані на масового глядача у таких номінаціях:

– художній професійний ігровий фільм;
– художній аматорський ігровий фільм;
– художній анімаційний фільм;
– соціальна реклама.

 • До участі у Фестивалі не допускаються фільми, що були створені на замовлення, суперечать чинному законодавству України, є звітом про діяльність організацій, або реалізацію певних проектів, мають яскраво виражений пропагандистський характер, створені для лобіювання політичних, або комерційних інтересів, а також фільми-інструкції та навчальні фільми.
 • Жанр конкурсних відеоробіт не обмежується: це можуть бути жахи, драма, мелодрама, триллер, нуар, німе кіно, м’юзикл. Особливу увагу журі звертатимуть на наступні критерії: оригінальність ідеї, креативні подачі матеріалу, режисерська та операторська робота
 • Дата створення відеороботи має бути не раніше жовтня 2017 року.
 • Хронометраж відеоробіт обмежений і має становити для всіх номінацій від 3 до 20 хвилин. Для соціальної реклами до 1 хвилини.
 • Відеороботи мають відповідати наступним технічним вимогам.

Відео: формат AVI, MOV, MP4 (Кодування- h264); бітрейт 5000 Kbps і вище; частота кадрів (Frames per second) – 25 кадрів/с (fps); роздільна здатність (Frame size) – 1920Х1080; Формат кадру (Aspect Ratio) – 16:9; Аудіо: 48.000 кГц (kHz); 16 bit і вище; бажано STEREO, якщо Mono, то Chanel 1 = Chanel 2; середній рівень звукового сигналу – 9 dBFS; пікові значення не повинні перевищувати 0 dBFS.

 • До участі у конкурсі не приймаються відеороботи, що транслювались на національних телеканалах України та авторські права на котрі не належать учаснику.
 • Один учасник може подати кілька відеоробіт в одній або кількох номінаціях, але одна відеоробота має право бути подана тільки один раз, тільки в одну номінацію.
 • Заявки на участь у конкурсній програмі приймаються на безкоштовній основі з 1 січня 2018 до 31 травня 2018 року. Для подачі заявки необхідно заповнити онлайн форму, розміщену на офіційному сайті «БРУКІВКИ»: https://brukivkafest.com. Матеріали надаються в електронному вигляді шляхом завантаження на зручний для Учасника файлообмінник та надати посилання на цього в онлайн-формі у спеціальному рядку. Відеороботи, подані на участь у конкурсній програмі, також можуть бути залучені дирекцією Фестивалю для участі в позаконкурсних програмах Фестивалю.
 • Селекція відеоробіт здійснюється журі конкурсної програми шляхом голосування та обговорення. Склад і кількість членів журі затверджує дирекція Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА».
 • Інформація про фінальний список відеоробіт-учасників конкурсної програми буде опублікована на офіційному сайті Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА» у період до 4 червня 2018 року.
 • Усі надіслані онлайн-лінки на копії фільмів зберігаються в архіві фестивалю.
 • Фестиваль має право використовувати епізоди з фільму загальною тривалістю (якщо фільм було обрано до програми фестивалю) не більше, ніж 3 хвилини, з метою його популяризації.

 

22, 23 і 24 червня року журі та відвідувачі Фестивалю переглянуть конкурсну програму (фінальний список відеоробіт-учасників) Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА», де буде обрано переможців.

Кіноман